Moda

2015-2016 Londra Moda Haftasında Ünlüler

2015-2016 Londra Moda Haftasında Ünlüler

2015 Londra moda haftasında ünlüler tarzları doğrultusunda giydikleri kıyafetlerle 2015 sonbahar/kış trendleri hakkında bize ipucu veriyorlar.

 

Sienna Miiller

Efsanevi sarışın güzel artık kızıl! Sienna Miller, kızıla boyattığı saçları ve abartısız stili ile beğeni topladı. Yeşil kürklü paltosu ve siyah pantolonu ile rahat ve sade gözüken Sienna, makyajında ise herzamanki gibi nude tonları tercih etti.

 

Didem Soydan

Stili ve kendine özgü giyim tarzını beğeni ile takip ettiğimiz Didem Soydan, Londra Moda Haftası’na ekoseli pantolon-ceket takımı ile katıldı. Spor ayakkabıları ve ufak çantası ile stilini tamamlayan Didem Soydan, Londra’da ilgi odağı oldu.

 

Suki Waterhouse

Sempatikliği ile sevilen Suki, Londra’da vintage stili ile dikkat çekti. Toprak tonlarındaki çiçekli elbisesini, kürk detaylı ufak ceketi ile tamamlayan Suki defileleri ön sıradan izledi.

 

Kate Arnell

TV sunucusu Kate Arnell, vintage stili ile davete katılanlar arasındaydı. Mavi çiçekli elbisesi ve kısa saçlarıyla oldukça sempatik gözüken Kate, sokak stili ile ilgi çekti.

 

Irina Shayk

Irina Shayk ve siyah bizim en sevdiğimiz ikililerden! Siyah bol yırtmaçlı elbisesi ile Londra’da dikkat çeken Irina, kuyruklu eyeliner ve nude ruju ile makyajını tamamladı.

 

Anna Wintour

Vogue dergisinin efsanevi yayın yönetmeni Anna Wintour, modayı yakından takip ediyor! New York Moda Haftası’ndan sonra Londra Moda Haftası’nı da yakından takip eden Anna Wintour siyah-beyaz desenli trençkotu ve siyah gözlüğü ile her zamanki gibi klasik bir şıklık yakaldı.

 

Alexa Chung

Ünlü model Alexa Chung, lacivert tulumu ve bob saçları ile dikkat çekti. Her zaman sade ve abartısız giyinmeye dikkat eden Alexa, tek renk tulumu ile kendi stilini yansıttı. Makyajında ise bronz ışıltılar tercih eden ünlü model, Londra’da çok beğenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir