Makyaj

Allık Mucizesi Ve Diğer Kullanım Alanları

Allık Mucizesi Ve Diğer Kullanım Alanları

Bunu “Yanaklar için far” şeklinde de nitelendirebileceğimiz allık, tek bir amaç için kullanılmıyor. Bu harika ürünle, adeta 1 taşla 3 kuş vurabilirsiniz.

Göz Altında Koyu Halkalar:

Göz altı kapatıcıları da en az allık kadar mucizevi ürünler. Göz altı kapatıcınız morluklarınızı kapatmaya yetmiyorsa, kapatıcıyı  uyguladıktan sonra göz altlarınıza dilediğiniz tonda –cildinize en uygunu olması önemli- bir allık uygulayarak morluklarınızı saklayabilirsiniz.

Renklendirin Ve Öne Çıkarın:

Yüz renginizi fazla soluk buluyorsanız, allık sizin için büyük bir kurtarıcı olacaktır. Renklendirme ile birlikte, yüzünüzü yeniden tanımlamak ve kusurlarınızı gizlemek için de bu mucizevi üründen faydalanabilirsiniz. Elmacık kemiklerini ön plana çıkarmak, burnunu daha dar göstermek ve yüz şeklinizi belirginleştirmek için allık tam ihtiyacınız olan üründür.

Her Renkte Farklı Bir Anlam:

Tıpkı göz farları gibi, allıklar da yapılarına ve renklerine göre farklı amaçlara hizmet eder. Krem, pudra ya da likit; size en uygun olanı deneyerek seçebilirsiniz. Mesela, yağlı bir cilde sahipseniz krem allık size göre olmayacaktır.

Her gün uyguladığınız makyajınıza renk katmak ve canlı bir görünüm elde etmek için pembe, güneş etkisini hissetmek için bronz, teninize tatlı bir hava katmak için şeftali rengi allıktan yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir