Güzellik

Azra Akın Güzellik Sırları

Azra Akın Güzellik Sırları

azra-akın (4)

Tescilli güzellerden Azra Akın, güzelliğin İçten gelen güzellik olduğunu düşünüyor. Bunu ortaya çıkarmak ve korumak içinde kişinin kendine iyi bakmasının önemli olduğuna dikkat çekiyor. Peki Azra Akın bu anlamda neler yapıyor ve kullanıyor?

Kişisel bakıma çok önem veren tescilli güzel, her sabah cildini temizliyor ve gece yatmadan önce mutlaka makyajını temizliyor. Tüm kadınlara da bunu yapmalarını tavsiye ediyor. Ayrıca her gün cildini nemlendirmeyi ihmal etmiyor. Bol bol su içiyor.

Yoğun iş temposunda saçlarına da dikkat ediyor. Sık sık işlem gören saçlar zaman içerisinde güçsüz ve cansızlaşabilir. Bu da saçlarda kırılma ve dökülmelere neden olur. Azra Akın bunu önlemek için saç bakım kremi ve maskeleri kullanıyor.

Karakteri ile de uyuşan çiçeksi ve pudra kokulu parfümler tercih ediyor. Günlük makyajında maskara, nemlendirici ve ruj vazgeçilmezleri. Gece ise kalıcılığa önem veriyor.

2002’de ilk tanıdığımızdan bu yana saç rengi olarak hep kahve rengini kullandı. Bu yıl ise Loreal Paris ailesine katılması ile birlikte tarçın bakır rengine boyadığı saçları ona çok yakıştı.

Galerimizde de göreceğiniz ürünler Azra Akın’ın favori ürünleri arasında yer alıyorlar. Sizde kendinize uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.