Gelinlik Modelleri

Bohem Gelinlik Modelleri

Bohem Gelinlik Modelleri

Doğayla iç içe, kırda ya da sahilde evlenmeyi düşünüyorsanız, ortama uygun bir gelinlik modeli seçmeniz uygun olacaktır. Bu anlamda bohem gelinlik modelleri doğru seçim olacaktır. Kenan Doğulu ve Beren Saat’in sahilde yapılan düğünü hatırlıyorsunuzdur. Beren Saat’in giydiği harika bohem gelinlik, şapka ve aksesuarlar ortamla inanılmaz bir uyum sağlamıştı.

Çok kabarık olmayan, salaş ve rahat hareket edilmesi açısından avantajlı bohem tarzı gelinlikler çokça tercih edilmese de, düğün gününde farklı olmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir. Abartıyı sevmeyen, daha uygun fiyata gelinlik almak isteyen, rahatına her ortamda düşkün olanlar için de ideal bir tercih olacaktır.

Çok sade de olmasın diyorsanız, Fransız dantelleri ile süsleyebilirsiniz. Çiçeklerle örülmüş taçlar, kır çiçeklerinden oluşan rengarenk gelin çiçeği, salaş şekilde örülmüş ve hafif toplanmış saçlar, hafif bir makyajla da son dokunuşunuzu yapabilirsiniz. Daha fazla hareket katmak isterseniz de tüyler,büyük dantel şapka ve eldiven kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir