Makyaj

Burcu Esmersoy’dan: Davetlere Uygun Makyaj Stilleri

Burcu Esmersoy’dan: Davetlere Uygun Makyaj Stilleri

burcu-esmersoy (7)

Sunuculuk konusundaki başarısını üst seviyelere çıkaran Burcu Esmersoy, sunduğu programlarda her zaman muhteşem görünmeyi başarıyor. Sosyal medyada da aktif olan güzel sunucu, giyim tarzı, her zaman dolgun görünen saçları, canlı makyaj stiliyle dikkat çekiyor. Programdan programa yoğun çalışmasına rağmen, her zaman parlak gördüğümüz cildinin sırrı ise düzenli bakım dışında, ”fresh” makyajında saklı aslında.

Burcu Esmersoy, katıldığı davetlerde, kıyafetiyle uyumlu olan makyaj stillerini tercih ediyor. Burcu Esmersoy’un makyaj tarzından sizde ilham alabilirsiniz! Şimdi, güzel sunucunun makyaj seçimlerine birlikte bakalım.

Siyah Ve Nude Makyaj Uyumu

Nude makyajı en güzel yorumlayan ünlülerden olan başarılı sunucu, Londra’da katıldığı bir defilede, siyah, derin dekolteli ve kalem formdaki elbisesini, doğal, nude tonlarda makyajıyla tamamlamış. Gözlerini belirginleştirmek için, bütün göz çevresine göz kalemi uygulayıp, elmacık kemiklerinin üzerine hafif pembe tondaki allığını uygulamış. Dudak rengindeki, nude rujuyla da makyajını sonlandırmış.

Bronz Tanrıça

Burcu Esmersoy’u genellikle bronz teniyle görüyoruz ve de ona çok yakıştığını söyleyebiliriz. Katıldığı davetlerden birinde, bronz tenini ön plana çıkaran, beyazlar içindeki takımıyla, hem seksi hem de maskülen bir hava yakalamış. ”Fresh” ve canlı makyajını yaparken, aydınlatıcıdan ve pembe tonundaki allığından yardım almış. Yoğun ve hacimli görünen kirpiklerine, önceden kirpik bazı sürüp, ardından rimel uygulayarak siz de sahip olabilirsiniz.

Kırmızının Asaleti

Kırmızı halı davetlerine uygun, düşük kollu, kırmızı, uzun elbisesi ve geriye doğru retro dalgalı saçlarıyla eski Hollywood aktrislerine bir atıfta bulunuyor adeta. Kırmızı mat ruju da göz kamaştırıyor. Siz de dudaklarınızı vurgulayan bir makyaj istiyorsanız, dudağınıza pudra uygulayın, rujunuzla aynı tonda dudak kalemiyle hatlarınızı belirginleştirin ve rujunuzu önce orta kısımdan dağıtarak dudaklarına uygulayın.

 

4 Yorum

 • Feyza Yıldırım

  bu kadını hiç sevmiyorum. nedense erkekler bayılıyor 🙂 ne buluyorlar ki düm düz bir bayan. makyaj olarakta zaten günlük yaptığımız şeyleri anlatmış :p tavsiyem elit kuaför var erenköy de ona gidin derim. eli çok güzel ve hızlı.
  yalnız randevusuz tavsiye etmem bütün gün sıra bekleyebilirsiniz. 🙂

 • Şebnem Tutucu

  Özgüveni yüksek, her haliyle ben burdayım diyen bir kadın kesinlikle. Giyinmeyi ve bu kadar etkili makyaj yapmayı daha iyi becerebilen başka bir Türk kadını var mıdır düşünüyorum. Bence yok 🙂 Türk kadınının dünyada ki tanıtım yüzü olmalı 🙂

  • KadıncaWeb

   Şebnem Hanım, ben buna katılmıyorum. Bence çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Kendine baktığı sürece her kadın güzeldir. Zaten güzellik de göreceli olduğu için, birisine çirkin gelen kadın, başka birisine güzel gelebilir. Herkes imkanları dahilinde kendisine bakmalı. Fakat erkekler için değil, önce kendileri için bunu yapmalılar. Kendine bakan kadın kendini iyi hisseder, daima öz güveni yüksek olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir