Makyaj

En İyi Concealer Ürünleri

Ünlü Markaların Concealer Ürünleri

Concealer , yüzümüzde istenmeyen görüntüleri kapatmak,aynı zamanda da makyajın son dokunuşu diyebileceğimiz ayınlatma işleminde kullanılan bir üründür. Önceki yazımızda concealer kullanımı konusunda bilgiler ve öneriler vermiştik. Bu yazımızda bilinen ünlü markaların concealer ürünlerini sizlerle paylaşıyoruz. Makyaj malzemeleri cilde uygulanan ürünler olduğundan bilinen ve güvenilir markaları kullanmak doğru olacaktır. Aksi taktirde ucuzluğu açısından bilinmeyen bir ürün kullanımı sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Markaların makyaj ürünleri de buna dikkati çekiyor ve ürünlerinde nemlendirici,vitamin,besleyici mineraller vb. özellikler katmaktadırlar. Tabii ki bir de cilt tipinizi öğrenerek size uygun ürünü seçmeniz önemli bir faktördür. Sizin için ilk olarak gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ünlü markaların concealer ürünlerini br arada toparladık.

 MAC Studio Finish Concealer

Kremsi,hafif ve bellirsiz opaklıkta bir kapatıcıdır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kalıcı,pürüzsüz ve görünmeyen bir görünüm sağlar. Kokusu olmayan bu ürün,aynı zamanda akne yapmayacak şekilde üretilmiştir. Az miktarda kullanımında bile ne kadar güçlü bir kapatıcı olduğunu görebilirsiniz. Geniş bir renk skalasına sahip olduğu gibi,içerdiği nemlendirici, SPF 35 güneş koruması gibi özellikleride içinde barındırıyor. Sizi ve cildinizi koruyor. Sünger ve parmak uçları ile uygulanabilir.

MAC-studio-finish-concealer
MAC-studio-finish-concealer

MAC Mineralize Concealer

Tamamen siz ve cildiniz düşünülerek tasarlanmış bir üründür. Bitki özleri ve minerallerle donatılmış bu ürün cildinizi besleyici özelliğe sahiptir. Nemlendirmesinin yanı sıra kolay uygulanması sebebiyle cilt kusurlarını kapatır,pürüzsüzleştirir. Kalıcıdır. Orta seviyede kapatıcılık sağlar. Doğal ve aydınlık bir görünüm sağlar.

MAC-mineralize-concealer
MAC-mineralize-concealer

 Max Factor Mastertouch Likit Göz Altı Kapatıcısı

Kalem uçlu özel sünger ucu ile kullanım rahatlığı sağlıyor. Her cilt tipine ve rengine uyumlu renk skalasıyla hanımların vazgeçilmez concealerlarından…yüzünüzdeki morlukları,sivilce izlerini kapatırken aynı zamanda bakımda yapıyor. 303 fildişi tonu çok beyaz tenler için , 306 tonu açık buğday-buğday tenler, 309 tonu esmer-bronz tenler için tavsiye edilmektedir.

Gözaltındaki morlukları yada halkaları tam anlamıyla kapatmak için kullanacağını concealer, fondöteninizin bir ton açığı olmalıdır. Bu sayede göz altınızda mükemmel bir ışık yanısıması olacak ve kötü görünüm ortadan kalkacaktır.

Max-Factor-Mastertouch- Likit-Göz-Altı-Kapatıcısı
Max-Factor-Mastertouch- Likit-Göz-Altı-Kapatıcısı

 Note Cosmetics Full Coverage Concealer

Güzelliğinize güzellik katarken sağlığınızıda düşünen bir ürün daha… kapatıcılık ve aydınlatma konusunda iyi markalardan bir taneside note cosmetics’in full coverage concealerıdır. Parfüm ve paraben gibi maddeler içermiyor. Cildi kurutmayan sıvı bir forma sahip. Tüm gün boyunca kalıcı bir ürün. Özel fırçası sayesinde uygulaması çok kolay. Kapatıcılık ve aydınlatma konusunda özenle tasarlanmış,başarılı bir ürün.

note-cosmetics-coverage
note-cosmetics-coverage

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir