en-trend-denim-jean-kot-giyim12
Moda

En Trend Denim-Jean-Kot Giyim

En Trend Denim-Jean-Kot Giyim

Denim tarzı giyim modadaki hakimiyeti bu kış kendini fazlasıyla gösteriyor. Her modelde firmaların koleksiyonlarında yer alıyor. Sadece pantolon,ceket,gömlek,yelek değil trençkot,etek,elbise ve çantalarda da denim modelleri görebiliyoruz. İçi kürklü jean palto ve montlar bile mevcut. Kullanımı çok pratik ve her türlü kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Kombin üzerinde kafa patlatmaktan sizi kurtaracak bir tarz.

Hem gündüz,hem gece her ortama uyarlayabilirsiniz. Tarz bir jean pantolon üzerine payetli,parlak bir üst ve altına şık topuklu bir ayakkabı ile herhangi bir davete katılabilirsiniz.

Denim parçalarla sokak tarzını ofis ve benzeri ortamlara taşıyın. Üzerinde çok düşünmeden her yerde rahat ve tarz sahibi görünebilirsiniz.

Salaş,bol bir kazağın altına yırtık jean(kot) pantolon giyin. Altına renkli topuklu bir ayakkabı ve uyumlu aksesuarlarla sizden şıkı olmayacak.

Klasik kesim ceketleriniz dolabınızın derinliklerine kaldırabilirsiniz. Kalem etek ve beyaz gömleğinizi tamamlayıcısı denim(kot) bir ceket olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir