culotte-pantolon-sırt-çantası-ceket-basic t-shirt
Moda

En Trend Kıyafet ve Tarz Önerileri

En Trend Kıyafet ve Tarz Önerileri

Artık gelişen ve değişen dünyamızda hem tarz hem de rahat etmek çok kolay. Kıyafetlerimizde rahatlık çok önemli ve ön planda olan bir kavram. Giydikleriniz ne kadar rahat olur ve içinde kendinizi iyi hissederseniz,bu dışarıyada bir o kadar yansıyacak ve kendinizi daha iyi gösterebilmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden siz değerli takipçilerimize öncelikle sizi rahat ettirecek kıyafetleri araştırıyor,takip ediyor ve yazıyoruz.

Tarzınızı soğuk kış günleri için sıcak fikirlerle yenilemenizin zamanı geldi. Bu yazımızda ve galerimizdeki görsellerde kaban modelleri,stiletto ayakkabılar,sigaret-slimve yüksek bel pantolonlar,bol kesim kıyafetler,fötr şapkalar,sırt çantaları,maskülen parçalar vs. kıyafetlerle ilgili en trend kıyafet ve tarz önerilerini bir arada bulabileceksiniz.

Hem stil sahibi,hem de rahat olmanın sırrı sırt çantalarında… Spor şıklığın olmazsa olmazlarından olan sırt çantalarından bir taneedinmenizi tavsiye ediyoruz.

Pelerin görünümlü kabanlar artık çok moda… Sokaklarda süper kadın misali dolaşabilirsiniz. Askeri tarzı seviyor ancak kamuflaj desene alışamadıysanız, full düğmeli pelerin kesim veya koyu yeşil kaşe kabanları tercih edebilirsiniz.

Sabahlık görünümlü kabanlarda ön plana çıkmaya başladı. Zira podyumlarda bol bol boy gösteriyor. Sabah görünümüne aldırmadan,sezonun en dikkat çekici ve cool kabanıyla taşın.

Tüylü parçalardan hoşlanıyorsanız,sezonun moda olan tüylü mont veya paltolarını tercih edebilirsiniz.renkli olanları sizi neşeli ve eğlenceli, gritonlarda olanları ise cool görünmenizi sağlayacaktır.

Maskülen kesim kabanları,feminen stilettolarla tamamlayarak dengeli bir tezat oluşturabilirsiniz.

Yakalarında minik kürk detayları olan mont ve paltolarda sizi havalı gösterecektir. Süet,deri,kaşe olması farketmez.

Şapkaları seviyorsanız fötr şapkalar iyi fikir olacaktır. Tarzınızın vazgeçmesi haline gelebilirler. Kıyafetinizde pastel tonları kullanarak,koyu renkli fötr şapkayla zıtlık yaratabilirsiniz.

Maskülen bulduğunuz için bir köşeye attığınız parçaları feminen detaylarla süsleyerek ters köşe yapabilirsiniz.

Ne kısa ne de uzun arada kalan boyuyla pantolonlara alternetif oluşturan “culotte” (kısa pantolon) kış aylarında kazaklarla kombinleyerek rahat bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Sigaret pantolonlarda bu kışın ön planda olan pantolon modellerinden… İyi bir kesim sigaret pantolon bacakalrınızı olduğundan daha ince düzgün gösterecektir. Klasik bir kesimi olsada spor ayakkabı ve trikolarla bu görünümü değiştirebilirsiniz.

Rahatığından vazgeçemeyenlere bol kesim kıyafetler iyi seçim olacaktır. Rahatlığın simgesi olan bol kesim ekstra büyük kalıplar yeni moda akımı olabilir. Haberini şimdiden verelim.

Bacaklarınızı saran slim pantolonların altına stiletto ayakkabılar giyerek seksi yanınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer bu etki size fazla geliyorsa, üzerinize bir sweatshirt giyerek bu havayı yumuşatabilrisiniz.

Yüksek bel pantolonlarda tekrar gündeme geldi. Bu pantolonlar bacaklarınızı daha uzungösterecektir. Belinizi rahat ettirecektir. Klasik kesim olan yüksek bel pantolonları açık renklerle kombinleyerek kış günlerinde sıcak bir etki yaratabilirsiniz.

Artık bir kıyafetin nerede giyileceğine dair kesin bir kural olmadığını anlamış olmalıyız. Sokaklara da ev konforunuzu taşıyabilirsiniz. Üzerinde çiçek ve benzeri desenleri olmayan düz renk en rahat pantolonunu ve snekar (spor ayakkabı) bu çok kolay olacaktır.

Bir yorum

  • ergun ebru

    En trend kombinleri yapmak için en trend parçaları size ulaştırıyoruz! Sizde bize katılın ve satın almakta zorlandığınız parçalara oldukça uygun fiyata sahip olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir