Güzellik,  Makyaj

Festival Sezonu Başladı: Yanınızda Olması Gerekenler

Festival Sezonu Başladı: Yanınızda Olması Gerekenler

fes- (3)

Festivallerde bahar ve yaz sezonu ile uyumlu güzelliğiniz garanti altında olmalıdır. Çantanızda mutlaka olması gerek 10 şeyi sizin için bir araya topladık. Bunlar neler mi?

BB Krem

Yazın gelişi ile birlikte fondötenlerin yerini bb kremler alıyor. BB kremler hem nem, hem kapatıcılık hem de güneş koruması sağlaması ile yazın favori ürünlerimizden biri haline geliyor.

Makyaj çıkarıcı mendil

Festivallerde her an ne olacağı belli olmadığından, makyaj çıkarıcı mendil ve ıslak bir mendil, yazın festivallerde ve her yerde çantamızın olmazsa olmazı olmalıdır.

Waterproof maskara

Yazın sıcaklık ve harekete bağlı terleme makyajın akmasına neden olabilir. Makyaj malzemelerinizin, özellikle de maskaranızın waterproof (suya ve neme dayanıklı) olmasına özen göstermelisiniz.

Dudak balmı

Güneşin altında dudağının kurumasını önlerken, pratik bir dokunuşla güzelliğini de garanti altına almak istersen, dudak balmlarını tercih edebilirsiniz. Baby Lips doğru ürün olabilir.

Güneş kremi

Güneşin tepede olduğu saatlerde güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremi sürün. Uygulamayı tekrarlayabilmek için güneş kreminizi yanınızdan ayırmayın.

Deodorant

Festival anlarında güzel kokmamız da görüntümüz kadar önemlidir. Güneş altında hareketli geçen saatlerin güzel kokuna etki etmemesi için deodorantlardan yardım alabilirsiniz.

Yara bandı

Sandaletler ve babetler ayaklarınızı vurarak yaralara sebep olabilir. Acının ve kötü görünüme engel olmak için ayakkabınızın vurduğu yeri yara bandı ile korumaya alabilirsiniz.

El kremi

Ellerinin kuruması son isteyeceğiniz şey olacaktır. El kreminizi yanınızdan ayırmayın. Her el yıkamadan sonra mutlaka ellerinizi krem ile nemlendirmeyi unutmayın.

Bronzer

Güneş koruması kullanıyor olabiliriz. Ama güneşin güzel etkilerini yüzünüze yansıtabilirsiniz. Bronzer ile tenimize hafif bir bronzluk katarak festivalin yıldızı olmaya aday olabilirsiniz.

Renkli ojeler

Bahar ve yaz sezonunun olmazsa olmazlarından renkli ojeler, pastel veya neon, tırnaklarınızdayken festival boyunca trendy bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir