Sağlık

Gwen Stefani Sağlık Sırları

Gwen Stefani Sağlık Sırları

Gwen Stefani spor olmadan sağlıklı ve iyi bir vücuda sahip olunamayacağını düşünen ünlü isimlerden. 6 yaşından bu yana spor yapıyor ve sağlıklı besleniyor. Aynı zamanda kendisi bir anne ve doğumdan kısa süre sonra verdiği kiloları ve fit olması dikkatleri çekiyor. Gwen Stefani sağlık sırlarını birlikte inceleyelim.

gwen-stefani (8)

Sıklıkla kadınların tercih ettiği pilates yoga gibi daha çok sakin salon sporları yerine çok daha fazla enerji gerektiren, zor sporları tercih ediyor. Boks ağırlıklı olarak karın, kol, kalça ve bacak kaslarını güçlendiriyor.

Anne olduğunu yazımız başında söylemiştik. İki kez doğum yapan ve sonrasında kusursuz fit bir vücuda sahip olan Gwen Stefani, bunu sporla birlikte sağlıklı beslenmesine bağlıyor. Sebze ve protein ağırlıklı beslenerek kısa sürede form tutuyormuş. Detoks içeceklerini de sevdiğini ekliyor.

gwen

Sık sık çocukları ve köpekleri ile yürüyüş yapmayı çok seviyor. Bu anlamda spor olmadan bir yaşam asla düşünmeyen Gwen Stefani, bunu bir rahatlama ve terapi metodu gibi görüyor.

Günlük kardio programı yanı sıra Squat ve Lunge gibi kasları zorlayıcı bir program uyguluyor. Haftanın 5 günü spor yapıyor.

İki çocuk annesi olan ünlü sanatçı kalan zamanlarında ise yüzme ile değerlendiriyor. Bu yoğun spor ve beslenme metodunu yaşam tarzı haline getirmiş ve bu sayede her zaman fit ve sağlıklı olmayı başarıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir