Makyaj

Kahve Bakışlar: Nasıl Uygulanır?

Kahve Bakışlar: Nasıl Uygulanır?

Cara Delevingne ve Suki Waterhouse’u kahve tonlardaki etkili makyajları ile çok harika görünüyorlardı. Onların havalı ve bir o kadar da doğal makyajlarını günlük hayatımıza taşımak için inceledik. Hazırladığımız bu rehber çok işinize yarayacak!

Neden Kahve?

Çünkü çok kullanışlı, çok sofistike bir görünüm veriyor. Oldukça da etkili… Tek amacımız bakışlarımızı ön plana çıkarmak, belki onlara biraz gizem katıp oyunu bir adım öteye taşımak. Kahve tonları da bu etki için ideal renk olacaktır. Tek yapmanız gereken göz renginize uygun tonu seçip göz kapaklarınızın üzerine sürmek. Koyu kahve gözler için sütlü kahve tonları, ela ve renkli gözler için koyu kahveler kontrast yaratmak için uygun olacaktır.

Nasıl Kombinlemeli?

Kahverengi göz makyajları nude bir ten makyajı ile harika uyum yakalar. Bunun için kusursuz bir ten görünümü ve belki de yüz hatlarını biraz olsun ön plana çıkarmak için kontur uygulamasına ihtiyacınız olabilir. Cilt bakım rutinine özen gösterin. Cildinizi yıkayın, tonik sürün ve nemlendirin. Cilt tonunu BB kremle eşitleyebilirsiniz. Bronzerınızı elmacık kemiklerinizin altına sürerek elmacık kemiklerinizi belirginleştirin. Son olarak ta doğal tonlarda bir rujla makyajınızı tamamlayın. İşte hepsi bu kadar… Artık etkili kahve bakışlara sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir