Güzellik

Kaş Alma İçin Doğru Şekil Önerileri

Kaş Alma İçin Doğru Şekil Önerileri

Kaşlar, yüz ifadesini belirlemede büyük ölçüde etkili bir güce sahiptir. Doğru yüz biçimine doğru şekli uygulamak önemlidir. Doğru alınmış kalarak sahip olduğunuzda kendinizi de bir o kadar iyi ifade etmiş olursunuz. Yüz hattınıza, yüz şeklinize ve tarzınıza göre alınmış kaşlar en iyi sonucu verecektir.

Moda ile birlikte son zamanlarda herkeste tek tip kaşlar görüyoruz. Burada ufak bir uyarı niteliğinde söylemeliyiz ki; sadece bir kaş şekli herkese uygun olmayabilir. Burada yapacağımız trend olan modeli yüzünüze, ifadenize ve hatta karakterinize göre uygulamaktır.

kas-almak- (3)

Defalarca alınmasına rağmen, her seferinde ilk kez alınıyormuş gibi canımız acır. Bu anlamda evde kaşları almanın en doğru zamanı banyoda sonra almaktır. Çünkü kaş kökleri yumuşamış olacak ve alırken normale göre daha az canımız acıyacaktır.

kas-almak- (2)

Kaşlarınızda seyreklik var ve gür değilse,  boyama tekniğini deneyebilirsiniz. Kaş kalemleri ve kaş farları bu işlem için oldukça etkili. Yağlı bir cilde sahipseniz kaşınız için farları, cildiniz kuru ise kalemleri tercih edin.

Kaşlarınızı bir kaş fırçası ile tarayıcı ve düzeltin. Ancak gün içerisinde tekrar bozulacağından kaşlarınızı taramadan önce fırçaya biraz sprey sıkıp, tarayıcı. Böylece sabitleme olursunuz.

Kaşlarınızı her gün boyadığınızda kökler kapanacak ve nefes alamayacaktır. Bu da dökülmesi neden olabilir. Dolayısıyla kaşlarınızı her gün yatmadan önce mutlaka temizleyin.

Eğer kaşlarınız seyrek ise kılları yeniden çıkarma ve besleyici özelliği olan NeuBrow kaş jelini deneyebilirsiniz.

neubrow_kas_serumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir