Güzellik,  Sağlık

L’oreal Skin Perfection Cilt Bakım Ürünleri

Hepimizin yüzünde sivilce, güneş ve benzeri nedenlerden kalan lekeler ve izler mutlaka vardır. 20-30 yaşlarında cilt her ne kadar genç görünüyor olsa da lekeler ve izler yüzünden istediğimiz gibi değildir. Yaz aylarında denize ya da yüzmeye gittiğinizde güneş sorasında hiç aynaya baktınız mı? Böyle zamanlarda o izler daha çok belirginleşir. Tabii bunların yanı sıra stres, yorgunluk gibi etkenlerde burada büyük rol oynar. Bu noktada bir yardımcı mutlaka gerekmektedir.

Bu yazımızda yüzdeki istenmeyen izlerimizden, lekelerimizden kurtulmak için bizlerinde kullanarak tecrübe ettiği L’oreal Skin Perfection Cilt kusursuzlaştırıcı nemlendirici krem ve serum ürünlerinden bahsedeceğiz. Biliyoruz ki sizler de kullandığınızda çok sevecek ve etkisine bayılacaksınız.

Skin Perfection Cilt Kusursuzlaştırıcı serisinde günlük nemlendirici krem ve serum olmak üzere 2 ürün bizim için gerçekten mucizevi ürünler oldu. Reklamlarında ve ambalajın üzerinde de anlattıkları gibi tüm etkileri gördük. Öncelikle hafif yapısı ve muhteşem kokusu çok hoşumuza gitti. Yüzünüze sürdükten sonra bıraktığı yumuşaklık hissi harika.

Kullanımına gelecek olursak, öncelikle cildinizi uygun cilt temizleme ürünleri ile iyice temizleyin. Tonik uyguladıktan sonra öncelikle göz altı kreminizi sürün. Ardından skin perfection serumdan bir pompa kadar elinize alın. Parmaklarınızın arasında biraz ısıtın ve tampon hareketlerle yüzünüz ve boynunuza yedirin. Bu işlemden sonra yine skin perfection günlük nemlediriciden az miktarda alıp, boynunuzda dahil olmak üzere sürün. İşte hepsi bu kadar.

Cildiniz tüm ürünleri anında emiyor ve yağlı bir his yaratmıyor. Sanki yokmuş gibi hissediyorsunuz. Ayrıca, kullandığımızda gördük ki gerçekten bu ürünleri kullanırken etkisini tam anlamı ile görmek için sabır gerekiyor. Çünkü ancak birkeç kullanım sonra olumlu etkilerini görüyorsunuz. Başta hafif sivilce ya da kaşıntı yapabilir. Ama kullanmaya devam ettikçe cildinizin tamamen düzeldiğiniz ve onarıldığını görüyorsunuz. Dolayısıyla biraz sabır!

Editörün deneyimi: Bu ürünleri bir aydan fazla kullanan biri olarak rahatlıkla yazabiliyorum. Cilt tipimden bahsedecek olursam; hassas ve yer yer sivilceli, yağ bezesi ve çeşitli nedenlerle oluşan lekelerden oluşan bir çok problemi barındıran bir cilt tipi. İlk başlarda kaşınma ve biraz sivilcelerde artma yaşandı. Ama 2-3 hafta sonrasında tüm şikayetlerden tamamen kurtuldum. Yüzdeki lekelenmeler ve sivilce izleri gitti. Sivilceler sadece hormonlara bağlı belirli zamanlarda çıkmaya başladı. Cil tonum eşitlendi. Yağ bezeleri ve siyah nokta sonum bitti. Bundan sonrada kullanmaya devam edeceğim. üşengeç günlerinizde makyaj yapmak çok gözünüzde büyüdüğünde nemlendirici krem ve serum sonrasında skın perfection bb Krem sürüp çıkmanız yeterli olacaktır. Makyaj yok ama cildiniz makyaj yapmışcasına pürüzsüz ve canlı görünecektir.

Bir diğer önerimiz ise bu ve bu tarz ürünleri kullanırken az miktarda olmasına dikkat edin. Yüzünüzü tamamen ürünlere bulamak, bolca kullanmak etkiyi tersine çevirebiliyor. Bu arada elbetteki bu serinin devamı da var. Serinin her ürünü birbirinin destekleyicisi ve tamalayıcısı niteliğinde ürünler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir