Makyaj

Nude Dudaklar: Maybelline Baby Lips

Nude Dudaklar: Maybelline Baby Lips

nude-maybelline-baby-lips-

New York Moda Haftasında güzellik rüzgarları estiren trendlerden haberdar olmak için bizler de sizler için takip ettik. Nude dudaklar yine popülerliğini korurken, Lacoste defilesinde nude dudakların arkasındaki sırrın Maybelline Baby Lips olduğunu gördük.

Nude dudaklar

Nude dudaklar, yani dudaklarının doğal rengini koruduğu dudak makyajları 2014-2015’in  en çarpıcı makyaj trendlerinden biri haline geldi. Doğallık akımı hızla devam ederken sıranın dudaklara gelmesi çok doğaldı. Bu renkli ürün sayesinde her mevsim, hem trendlere uyacak hem de öte yandan dudaklarımıza bakım yapmış olacaksınız. Dolayısıyla 3 adımda Maybelline Baby Lips ile nude dudaklara sahip olmak çok kolay;

Birinci adım:

Dudaklarınızı diş fırçanız ile hafif ve dairesel hareketlerle fırçalayarak ölü deriden arındırın.

İkinci adım:

Dudaklarınızı nemlendirmek için güneş korumalı dudak nemlendiricilerden yardım alabilirsiniz. Böylelikle dudaklarınızı güneşin zararlı etkilerinden arındırmış ve korumuş olursunuz. Güneş  yaz aylarında cildimizi etkilediği gibi saklandığı kış aylarında dahi cildimiz ile birlikte dudaklarımızı da etkiliyor. Bundan korunmak için SPF korumalı ürünler tercih etmelisiniz.

Üçüncü adım:

Son olarak, Baby Lips’inizi dudaklarınızın orta kısmında yoğunlaştırarak dudaklarınıza sürün.

babylips- (2) babylips- (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir