Moda

Parti Ve Davetler İçin En Yeni Kıyafet Önerileri

Parti Ve Davetler İçin En Yeni Kıyafet Önerileri

Hayatın her alanında olduğu gibi modada da sınırların net çizgilerle belirlenmediği bir dönem geçiriyoruz. Bu özgürlüğün tadını doyasıya çıkarın! İçinizdeki yıldızı ortaya çıkarmak için yeni yıl partisinden daha uygun bir fırsat olamaz. Bilinen klişelere kulak asmadan ufak detaylarla stilinizi her ortama uygulayabilirsiniz. Önemli nokta; ufak dokunuşlarla doğru parçaları, doğru şekilde kombinlemektir. Gardırobunuzdaki kıyafetlerinizi,takımlarını kontrol edin. Çünkü, artık iş yerinde ve davetlerde değil, günün her saatinde sizinle olacaklar.

Bu yazımız ve hemn altında göreceğiniz geniş kapsamlı galerimizde bilinen tarzlarda ve aynı zamanda alışılmışın dışında farklı stiller yaratabileceğiniz parti ve davetler için en yeni kıyafet önerileri sizlerle olacak. Partinin en göz alıcı ve fark yaratan stili sizde olmalı!!

Kırmızı tonlar olmadan yeni yıl olmaz bildiğiniz gibi… düz kırmızı renk pantolon üzerine ışıltılı bir bluz ile kombinleyerek giyebilirsiniz.

Renkli bir kombininiz varsa, harika bir bomber ceket veya benzeri bir üst ile tamamlayabilirsiniz.

Düz ve tek parça bir elbise terci ediyorsanız,havalı bir kürk ve kısa bootieler harika tamamlayıcılarınız olacaktır.

Siyah-beyaz sportif çizgiler pamuklu bir elbise casual görünebilir. Partiye uyarlamak için ışıltılı tamamlayıcılar kullanabilirsiniz.

Rahatınıza düşkün ve parti bile olsa gittiğiniz yerde konforunuzdan vazgeçemiyorsanız, parlak göz alıcı bir sweatshirt tercih edebilirsiniz. Parlak desenli dokular geceyi harika kılacaktır.

Üzerinize siyah bir parça giymek istiyorsanız etek,pantolon gibi ona hareket katacak desenli kıyafetler kullanabilirsiniz. Unutmayın! “Less İs More”

Sıradışı bir partiye katılıyorsanız ; desenli sportif parçaları bir arada kullanmak iyi bir fikir olabilir. Zaten sizin dışınızdaki herkez ışıltıya ve dekolteye yöneleceklerdir. Sizin farkınız olsun !

Sevdiğiniz iddialı renkler var ve bu renkleri kıyafetlerinizde kullanmaya cesaretiniz yok mu? O halde bu sevdiğiniz renkleri aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

Sneaker ayakkabılar her dönem olduğu gibi yine gözde olmaya tüm etkisiyle devam ediyor. En son Channel’in Coutre defilesinde görünmesiyle de tescillenmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir