Moda

Philosophy Markasının Yaratıcısı Lorenzo Serafini

Lorenzo Serafini

serafini-258

Lorenzo Serafini, 40 yaşında ve Philosophy markasının yaratıcı tasarımlarının en baştaki tasarımcı ismi. Milano Nova Accademia di Belle Arti’de moda tasarımı eğitimi aldı. Daha önce Roberto Cavalli ile, sonrasında ise Dolce&Gabbana ile beş sene çalıştı. Bu sayede iyi bir deneyim kazandı. Artık tüm moda ile ilgili bilgi, stil ve becerisini Philosophy ile buluşturuyor.

İlk defilesi ilkbahar/yaz koleksiyonu ile yaratıcı tasarımcı moda severler ve markanın takipçilerinden tam not almayı başardı. İlan bir marka olan Philosophy’ye İtalyan bir tasarımcı olarak markanın felsefesini yenilemeyi amaçlıyor. Markanın kurucusu Alberta Ferretti ile ortak bir vizyona sahip olduğunu düşünüyor ve markanın başarılı çizgisine büyük katkıları olacağı konusunda kendine güveniyor.

Lorenzo Serafini imzası taşıyan ilk koleksiyonu beyaz ve tonları hakim. Ayrıca canlı renkler romantik desenler ile de koleksiyonu renk katmış. Koleksiyonu geneline bakıldığında hareketli yakalar gibi abartılı ama dikkat çekici detaylar var. Tasarımcı ilk defilesinde çalıştığı markanın modern stiline romantik detaylar eklemiş. Markanın takipçileri tasarımcıyı şimdiden benimsediler.

Aşağıda göreceğiniz görseller de koleksiyonu hayran kalacak ve kendi Stilinizi için ilham alacağınız harika detayları göreceksiniz.

Beyaz etekler, pantolonlar, elbiseler, ve gömlekler… Her sezonda kombinlerinizde kullanabileceğimiz iddialı parçalarla dolu. Koleksiyonda harika renk seçimi, kurdeleler,  danteller gibi romantik ve cool detaylara ilham alın.

Defilede öne çıkan detay ipek gömlekler yakaları oldu. Fuar görünümlü renk renk yakalar la aksesuara ihtiyaç duymadan kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir