Güzellik

Pürüzsüz Bacaklar

Çorap Giymeden Pürüzsüz Bacaklar

Bacaklarımızdaki çeşitli lekeler, izler dolayısıyla ince ten rengi çorap giymek zorunda kalırız. Çorap izleri kapatarak pürüzsüz bir görünüm verir. Ancak çoğu zamanda giydiğimiz çoraplar rahatsızlık verir. Gün içerisinde kaşındırır durur. Artık bu rahatsızlıklardan kurtulmanın zamanı geldi. Tamda bunun için tasarlanmış, hem bacaktaki istenmeyen görünümü kapatacak, hem de bacaklarımızı besleyecek bir ürün tanıtacağız sizlere.

bacaklar

Bacaklarımızdaki istenmeyen çil, varis, yara izleri, koyu renk kıl kökleri gibi lekeleri kapatmak için krem ve spreyler mevcut. Bunlardan en çok tercih edilen ve kullanılan Sally Hansen Airbrush Legs Sprey bacak makyajı ürünü. Bu ürünle bacaklarınızdaki görünmesini istemediğiniz izler kapanır, çorap giymişsiniz pürüzsüz bir görünüm verir. Görsel olarak bacakların ince görünmesini sağlar. Etkisi uzun süreli ve kalıcıdır. Kuruduktan sonra kıyafetlere bulaşma yapmaz. Kullanımı pratiktir. Tüm cilt tonlarına uyacak farklı renk tonları mevcut. Teninize en uygununu seçerek kullanabilirsiniz. İçerisindeki K vitamini sayesinde de bacaklarınız besler ve yumuşaklık verir. Nemin korunmasına yardımcı oluyor. Güzelliğin yanı sıra sağlığında düşünülmüş olması harika. Duş sırasında da kolaylıkla çıkabiliyor.

Sally-hansen

Evet hanımlar, hayatınızı kolaylaştırak bir üründen bahsediyoruz bu yazımızda. Artık kaşındıran, aman kaçmasın diye kendimizi kasmalardan kurtulmanın zamanı geldi. Daha aldığımız gün kaçabilen çoraplar yerine bir spreyle aynı işlemi yapabilirsiniz.

sally_hansen_airbrush_legs

Sally Hansen Airbrush Legs Sprey bacak makyajı ürününü elinize biraz sıkarak bacaklarınıza sürebileceğiniz gibi, spreyi belli bir mesafeden bacaklarınıza sıkıp elinizle eşit şekilde dağıtarak ta uygulayabilirsiniz. Bacaklarınıza ürünü uyguladıktan 1-2 dakika kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra diğer kıyafetlerinizi giyebilirsiniz.

Bir kere denedikten sonra vazgeçemeyeceğiniz bir ürün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir