Güzellik

Saçlarda Renk Trendleri

Saçlarda Renk Trendleri

Saçlarda modern metalik renkler çokça tercih edilmeye başladı. Podyumlarda da modacıların sık kullandığı renkler metalik renkler olunca, sezonun trend saç renkleri arasına girmiş oldu. Bu metalik renklerden sık kullanılan birkaç rengi sizin için araştırdık.

Modern metalik renkler güncel bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Size yakışacak olan metalik rengi kuaförünüze danışabilir ve birlikte karar verebilirsiniz.

Pembe Altın

Uzmanlar sezonun saç modellerinde sıkça kullanılan bir renk olduğunu söylüyorlar. Tüm cilt tonları ile uyumlu ve harika bir renk. Oldukça çekici ve şık görünen bu rengi mutlaka denemelisiniz. Birçok ünlüde bu rengi kullanmışlardır.

Bronz

Moda renklerden biri de bronz ve tonları. Hafif bakıra kaçan kahve tonları karışımı bir renk olduğunu söyleyebiliriz. Yüzünüze aydınlık bir ifade katacak. Saç uçlarına doğru uygulanacak ışıltılarla şık ve etkileyici bir etki yaratabilirsiniz. Pembe tonlarda bir ten rengine sahipseniz sizde mükemmel duracaktır.

Platin

Bu tarz bir saç renginin uzun saçlardan ziyade, kısa saçlarla daha uyumlu olduğunu aktarıyor uzmanlar. Ayrıca alt tonlarında yeşil olmamasına dikkat etmeniz için de sizleri uyarıyorlar. Bu şekil ve renkte tasarlanacak saçlar size çok zarif ve şık bir hava katacak. Ten renginize ve tarzınıza uygun olması önemli bir nokta. Beyaz tenli iseniz sizi solgun gösterebilir. Esmer iseniz de yakışmayabilir. buğday ve hafif bronz tenli kadınlar rahatlıkla tercih edebilirler.

Ayrıca Louis Vuitton ve Chanel podyumlarında pembe, eflatun ve mavi renkler göze çarpıyor. Dolayısıyla moda renkler arasına girdiler. Farklı bir tarza sahipseniz saçınızın tamamına uygulayabileceğiniz renkler olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında saçlarınızın ortasından başlayarak, uçlara doğru uygulayarak fark yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir