Moda

Soğuk Günler İçin Sıcacık Kazaklar

Soğuk Günler İçin Sıcacık Kazaklar

Soğuk ayların güzel ve bizi çeken yanı kalın,pofidik bizi sımsıcak tutan kazaklardır. Ve o kazakları giyme arzusu… Kış gelse de kalın kalın giysek,sarıp sarmalansak diye iç geçiririz. Bu sezon dikkat çeken kazak modelleri ve bunlarla ilgili önerilerden bahsedeceğiz sizlere.

Kalın kazaklar sizi sıcak tuttuğu gibi doğru kombinlendiğinde de seksi ve şık gösteriyor.

Kış desenli modeller bu sezon çok moda kar,geyikler,yaka ve omuzlarda yoğunlaşan geometrik desenler… Kış desenli bu hoş kazakları düz renk kumaş etek,bot ve elde taşınabilen(kola asmalı) çantalarla tamamlayabilirsiniz.

Pek önem verilmeyen v yaka kazaklar bu sezon podyumların sayesinde çok moda olan kazak modelleri arasına girdi. Bol kesim pantolonlarla kombinlendiğinde şık bir görünüm oluşturuyor.

Soğuk günlerin klasiği balıkçı ve yarı balıkçı kazaklar bu sezonda etkisini koruyan modeller arasında. Bu kazak modellerini (düz renkse) desenli kumaş etek,bootie,fötr şapka ve harika bir kaşe palto ile kombinleyebilirsiniz.

El örgüsü kazakları da unutmamak lazım.el emeği göz nuru kazaklarınız var ise şanlısınız. Yoksa bizce hemen bir tane edinin. Bu model kazakları klasik ve feminen parçalarla kombinleyerek tarzınıza modern bir hava katabilirsiniz. Örneğin; bootie,şapka,kloş etek ve uygun bir çanta ile olabilir.

Tüm bu önerilerimizi görsellerde ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca bu modellere mudo collectıon,mango,topshop vb. mağazalardan kolayca ve uygun fiyatlara edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir