Moda

Sokak Modası 2015 Milano İlkbahar/Yaz

Sokak Modası 2015 Milano İlkbahar/Yaz

Bir diğer moda haftası ve bir diğer sokak modası ile yine birlikteyiz. Bu sefer Milano’dayız. Daha önceki yazımıdaki NewYork kadar renkli bir sokak modasına sahip. Milano sokaklarına baktığımızda deri parçaların ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Ayrıca geometrik, çiçekli, çizgili vb. desenlerde fazlasıyla milano sokaklarında yer alıyor. Giovanna Battaglia, Blonde Salad, Christine Centenera,  Ece Sükan gibi moda ikonları 2015 İlkbahar/yaz için inanılmaz ilham veriyorlar bizlere.

Milano sokak modasında çokça  Dolce&Gabbana’dan etkilenilmiş olunabilir, ancak yaratıcı eller birbirinden ilham verici detaylar sunmaktan geri kalmıyorlar. Spor-şık, maskülen ve klasik tarzlar ön planda. Sıkça giyilen renk mavi, püskül, kurdele, ekose, derin yırtmaçlar önümüzdeki mevsim sıkça görüleceğe benziyor. Milano’da genelde feminen bir hava esmekte olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Galerimizde de göreceğiniz gibi 2015 Milano ilkbahar/yaz sokak modası cıvıl cıvıl ve ilham verici. Tarzınıza uygulayacağınız bir çok fikir sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir