Moda

Sokak Modası 2015 NewYork İlkbahar/Yaz Hamile Giyim

Sokak Modası 2015 NewYork İlkbahar/Yaz Hamile Giyim

Bildiğiniz gibi moda sokaklardan şekilleniyor. Yaratıcı kişilikler modayı tarzları ile harmanlayarak stillerini yaratıyorlar ve bir çok kişi de bu stillerden ilham alarak kendi tarzlarına uyarlayarak giyiniyorlar. Bir çok modacı da sokaklardan ilham alıyor. artık bunları biliyoruz. Ancak bu sefer farklı bir sokak modasından bahsedeceğiz sizlere. Konumuz 2015 ilkbahar/yaz NewYork  hamile sokak modası. Sokak modası hamileler için nasıl şekilleniyor? Nasıl giyiniyorlar? Hangi parçaları bir araya getiriyorlar?

Tahmin edeceğiniz gibi ilk olarak rahatlık ve konfor çok önemli. Annenin rahat hareket etmesi çok önemli.  Bu sene ilkbahar/yaz NewYork sokak modasında öne çıkan isimler var. Hamile ikonlar bizlere ilham veriyor.  Mina Duma, Eva Chen gibi sokak modasının ikonları hamileler tarafından sıkça takip ediliyorlar.

Önümüzdeki yaz sezonuna da uygun olarak sandaletler, spor ayakkabılar hamileler için ön planda. Bunun yanı sıra çizgili, çiçekli desenler çok moda ve kıyafetlerde her rengi kullanabiliyorlar. Hamilelik döneminizde yine tarzınızı yansıtabilirsiniz. Rock, spor-şık vs. fark etmez. Hamilesiniz diye tarzınızdan vazgeçmeyin. Bu sizi daha iyi hissettirecektir. Bol pantolon, deri ceket, bir de t-shirt ile tarzınızı gösterebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir