Moda

Sokak Modası 2015 Rock Tarzı Giyim

Sokak Modası 2015 Rock Tarzı Giyim

Rock, başlı başına bir tarzdır. Genellikle müzik tarzının bir yansımasıdır. Aykırılık, melankoli, isyan barındırır. Ancak günümüzde rock giyim tarzını temsil eden parçalar herkesin üzerinde görülebiliyor. Bir zamanlar rock tarzını benimsemiş ve tamamen rock paçaları giyen insanlar yadırganırdı. Giyimleri sevilmezdi. İroniye bakın ki şimdi o yadırganan parçalar, o yadırgayan insanlar da giymeye başlamış. Deri montlar, kaba botlar, zımbalı kıyafetler, zımbalı ayakkabılar ve aksesuarlar… Ve o yadırgayan insanlar da görmüş oldular ki gayet cool ve iyi bir giyim tarzı. Tabii ki bir nokta var ki değinmeden geçemeyeceğiz. Tarzı olmayan insanlarda eğreti durmakta kötü görünmektedir. Zira bir ruh meselesi de var işin içinde.

2015 rock sokak modası gerçekten ilham verici görünüyor. Zaten tarzı rock olanlara inanılmaz fikirler, mevcut tarzına uygulamak isteyenlere de ilham verecek nitelikte yenilikler mevcut. Siyah ağırlık bir bir tarz olmakla beraber kiremit rengi, beyaz, dore, petrol mavisi-yeşili, kırmızı renkler de kıyafet ve aksesuarlarda tercih ediliyor. Deri ve süet kumaşlar ön plana çıkıyor.

Kiremit rengi süet bir gömleği bahar aylarında ceket olarak kullanabilirsiniz. İçine de siyah-beyaz çizgili gömlek ve deri pantolonla harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Dore aksesuarlar ve zımbalı botlarla da bu kombini tamamlayabilirsiniz. 2015 rock sokak modasında süetin trend olduğundan bahsetmiştik. Özellikle süet şartlar ön planda. Süet şort altına siyah çorap ve yine üstüne siyah-beyaz çizgili şifon bluz, deri ceket mükemmel bir kombin olacaktır.

Sezonun trendlerinden metalik renkler rock sokak modasına da bulaşmış durumda. Metalik renkli elbiseler ve saçınıza yapacağınız kahkül kesimi ile de cool bir hava yaratacaktır. Rock tarzının asıl temsilcilerinden deri ceketleri siyah dışında renklerini de kullanabilirsiniz. Metal kemerli yüksek bel pantolon ve beyaz basic bir t-shirt ile kombinlemeniz yeterli olacaktır.

Kravat gibi kullanılan fularlar, deri-kot-süet şortlar, yüksek bel pantolonlar, dore detaylar, püsküller, kedi gözü güneş gözlükleri 2015 rock sokak modası trendlerinden…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir