Moda

Sokak Modası: Bol Paça Kot Pantolon

Bol Paça Kot Pantolon Nasıl Giyilir?

bol-paca-kot-pantolon (1)

Gardırobların vazgeçilmezi olan tek bir parça varsa, o da tabii ki, asla modası geçmeyecek olan kot pantolonlarımızdır. Elbette ki kot pantolonlar zaman içerisinde değişik şekillere de bürünüyor. Skinny dediğimiz dar, boyfriend dediğimiz bol, mom jeans dediğimiz yüksek belli, bol pantolonlar trend oluyor. Son zamanlarda ise flared dediğimiz, bol paça kot pantolon oldukça moda.

Maskülen Tarz

Bol paça kot pantolon aslında 70’lerde hippi akımı ile keşfedildi. O zamanlarda bohem bluzlar ve gömleklerle birlikte giyilen flared jeanler günümüzde biraz daha modern ve günümüze uyarlanmış şekilde kullanılıyor. Maskülen bir tarz için, Victoria Beckham gibi militer paltolarla veya Heidi Klum gibi deri ceketlerle bol paçalı bir kot pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

Jessica Alba ise, açık renk, bol pantolonu kolları kıvırılmış ceket ve baskılı tişört ile birleştirmiş. Siz de bu tarzı denemek isterseniz, kot üzerine sade bir bluz ya da tişört ile kombinlemeniz yeterli olacaktır.

Çekici Tarz

Kısa bluzlar moda dünyasında bu sene de yerini koruyor. Eğer vücudunuza güveniyorsanız, flared jeanleri Jennifer Lopez gibi kısa kazaklar veya bluzlarla da giyebilirsiniz. Aksesuarlar yardımıyla da bu görünümüne hareket ve renk verebilirsiniz.

Rahat Tarz

Soğuk geçen sonbahar ve kış aylarında sıcak tutacak, hem de rahat olmamızı sağlayacak kıyafetler tercih edilir. Aynı zamanda da şık görünümden ödün vermek istemiyorsanız, bol ve büyük beden kazağınızı, bol paçalı kot pantolon ile kombinleyebilirsiniz.

Bu sonbahar ve kış bol paçalı kot pantolonlar çok moda ve gardırobumuzun olmazsa olmazları arasında olacağından eminiz. Rahat ve aynı zamanda şık olmak oldukça kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir