Moda

Sokak Modası İstanbul

Sokak Modası İstanbul

Soğuk kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde, filizlenen bahar çiçekleri gibi sokaklarda yeni sezonla birlikte renklenmeye başladı. İstanbul başta olmak üzere diğer dünya başkent sokaklarında neler var birlikte bakalım.

Yeni sezon sokak modası olarak gözümüze ilk çarpan pastel renkler oldu. Severek yediğimiz makaronların renkleri sokak modasını renklendiriyor. Tarzınızda zıtlık yaratmayı seviyorsanız, maskülen parçaları pastel renkteki aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Genellikle kombinlerinizin bütününe siyah, gri ve benzeri renkler kullanıyorsanız. Bunu ayakkabı, çanta ve takı gibi detaylara canlı renkler tercih edebilirsiniz. Bu kombininizde öne çıkarmak istediğiniz bir parça olabilir ve neon renklerle bu parçaları patlatabilirsiniz. Aksesuarlarda renk kullanmadıysanız kıyafetinizde herhangi bir renk detayı görünümü canlandıracaktır.

Sokakların vazgeçilmez rengi mavi, bu sezonda her zamanki gibi trend renklerden. Yeni sezonda mavi rengi beyaz üstler ve jeanlerle kombinleyebilirsiniz.

Eğlenceli bir kişiliğe sahipseniz neon renkler sizi yansıtan renkler olacaktır. Çok parlak olduğundan tercih edilmesi de doğru kombinlendiğinde ortaya çıkan etki harika oluyor. Özellikle sarı, pembe ve yeşil renkli parçalarla her yerde anında dikkat çekebilirsiniz. Baştan aşağı tek renk giyip, neon renklerde sadece bir detay da bunun için yeterli olabilir.

Siyah ve beyaz her sezon vazgeçilmez ikililerden. Birbirini böylesine tamamlayan, uyumlu ve felsefi anlamlar yükleyebileceğiniz iki zıt kutup. Siyah ve beyaz kombinlerinizle zarif ve elegan bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir