Moda

Sokak Modası: Sweatshirt

Sokak Modası: Sweatshirt

Sonbaharın gelişiyle dolaptan çıkardığımız sweatshirtleri giyme zamanı geliyor. Ne sıcak ne de serin günlerin kurtarıcısı olan bu uzun kolluları, hemen hemen her şeyle kombinlemek mümkün. Dolayısıyla, çeşit çeşit sweatshirtleri her gün alışveriş çantamızdaki yerini alıyor. Sokak stilinde bu hafta sweatshirtleri inceleyeceğiz. Birlikte ünlü oyuncu Jaime King’in nasıl kombinlemiş bakalım?

sweatshirt-sokak-modası

Mesajlı Sweatshirt

Mesajlı t-shirtlerden sonra sonbaharda mesajlı sweatshirtleri sık sık göreceğiz. Jamile King’in giydiği Star Wars temalı, siyah sweatshirt deri püsküllü etek ile kombinledi. Siz de gündüz dışarı çıkarken böyle spor ve trend kombinler yapabilirsiniz. Sweatshirtleri sadece tayt veya jean pantolon ile giymek zorunda değilsiniz. Önemli olan kendinize nasıl yakıştırdığınızdır.

Deri Etek

2015 yılının en moda detaylarından biri de, deri etekler hiç şüphesiz. İş yerinde/okulda veya gece dışarı çıkarken de giyebileceğin deri etekler, sana maskülen bir hava verecektir. Ünlü oyuncu Jamie King gibi, deri eteğini oxford babetlerle giyebilirsiniz. Deri etekler başlı başlına vurgulu bir parça olduğu için, üzerine sade bir şeyler tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Sonbaharın en popüler renklerinden olan hardal sarısı veya haki yeşili bu kombin için harika olacaktır.

Günlük Makyaj

Sokak stilinde, ağır makyajlardan tercih etmeyin. Cildinize taptaze bir başlangıç yapmak için BB krem uygulayabilirsiniz. Sonbahar günlerini biraz daha renklendirmek adına pembe allık ve pembe ruju öneriyoruz. Gözlerinize de tek kat maskara sürdükten sonra makyajınız tamamdır.

 

Bir yorum

  • Begüm Korkmaz

    bu yabancıların moda anlayışını oldum olalı sevemedim 🙁 ben o yukarıdaki eteği asla giymem püsküllü püsküllü. bence kızlar bize yakışan minidir. mini giyipte çok kötü görünen görmedim. tabii özellikle gençlerde görüyorum mini giyip altına converse giyiyor. biri söylesin anneleri söylesin ablaları söylesin böyle bir şey yok. mininin altına güzel topuklu gider. bir kadını bayanı topuklu ayakkabı gösterir canlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir