Güzellik

Sonbahar İçin En Trend Saç Modası: Su Dalgası Modeli

Sonbahar Saç Modası: Su Dalgası

Dalgalı saçlar her zaman kullanılan ve neredeyse her kıyafet ile uygun olan bir saç modelidir. Bununla birlikte artık herkesin saç maşası olduğu için evinizde de kolaylıkla saç maşasını kullanarak su dalgası saç modelini yapabilirsiniz. Su dalgası saç modeli hem spor hem de oldukça romantik bir saç modeli olarak kullanılmaktadır.

  • İnce telli ve zayıf ve hacimsiz bir saç yapınız var ise su dalgası modelini sizler de yaparak daha hacimli saç modeline kavuşabilirsiniz. Ancak su dalgasını yaparken daha uzun süreli olarak saç modelini kullanabilmek için sprey veya saç sabitleyici ürünleri de kullanabilirsiniz.

su-dalgası

  • Maşa kullanarak saçınıza ısı ile zarar vermek istemiyorsanız o zaman akşamdan saçınızı sararak da oldukça doğal bir su dalgası modeli elde edebilirsiniz. Yalnız bunun için de yine saç sabitleyici kullanarak saçınızdaki dalgaların daha düzgün durmasını sağlayabilirsiniz.
  • Daha ince bir maşa kullanarak daha sık ve daha kıvırcık saç dalgası yapabilirsiniz. daha doğal ve dağınık bir su dalgası istiyorsanız o zamanda dalgalarınız daha karışık ve dağınık ve gevşek bir şekilde sararak doğal bir su dalgası elde edebilirsiniz.
  • Dağınık su dalgası modelini sadece uzun saçlar için değil kısa ve orta boy saçlar için de kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu nokta sadece dikkat etmeniz gereken şey ise kullanacağınız saç maşasının kalınlığıdır. Daha kalın maşalar ile daha sade ve doğal saç dalgası yapabilirsiniz.

Bir yorum

  • Neval

    saç modelini bilmem de saç rengi harika. Bakır ve kızıl tonlarının karışımı. Bu rengi hangi marka boyada bulabilirim? Biliyor musunzu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir