Moda

Sonbahar’da Gardırobunu Yenile: Sokak Stilleri

Sonbahar’da Gardırobunu Yenile: Sokak Stilleri

-Fashion-Week--New-York

Trendsetterlar podyumlardan önce trendleri sokaklara taşıdılar bile. Onlardan esinlenip gardırobunuzu yenilemenin tam zamanı…

Günlük mü, resmi mi?

Hafta sonu için stiline karar vermek ya da günlük iş veya okul görünümünü yenilemek istiyorsanız, New York sokaklarındaki trendler dolabınızda yeniliğe gitmeniz için size esin kaynağı olacak. Üstelik takip etmesi kolay ve oldukça minimal!

Büyük gömlekler

Boyfriend gömlekler gardrobunun en kullanışlı parçalarından biri olabilir. Slim fit bir kotla veya kumaş pantalonla tamamlayarak formal bir görünüm elde edebilirsiniz ya da deri kemer ve uzun çizmelerle hafta sonu görünümünü yakalayabilirsiniz. Dağınık dalgalar ve BB kremle saç ve makyajını tamamlayın. İşte bu kadar!

sonbahar-streetstyle

Kot, kot, kot…

Eğer asla demode olmayacak bir parça varsa o da tartışmasız kotlar! Kesim veya stil değişse de, kot pantolonlar yerini kimseye bırakmıyor. Bu sene ise bizi 70’lere götüren hasarlı kotlar spot ışıklarını üzerine çekiyor. Sonbahar sezonunun olmazsa olmaz parçası kotlar eğer hala siz de yoksa hemen bir tane almalısınız.

Rengarenk!

Taylor Swift ve Lorde’un MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde başlattığı renkli stiller trendi sokaklara sıçradı! Üstelik renkleri yalnızca kıyafetinize değil, tırnaklarınıza ve hatta göz kapaklarınıza taşımaktan kaçınmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir