Gelinlik Modelleri

Tarzınıza Uygun Gelinlik Modelleri

Tarzınıza Uygun Gelinlik Modelleri

Hayalini kurduğunuz gelinlik modelinin gerçeğe dönüşürken, aynı zamanda de stilinizi yansıtmasını ister misiniz? Bu yazımızda 4 farklı tarz gelinlikleri sizin için araştırdık. Tarzınıza uygun gelinliği giymenin daha iyi hissetmenizi sağlayacağını hatırlatalım.

 Minimalist Gelinler

Sade ve abartısız seçimleriniz varsa, karmaşık desen ve ışıltılı parlak aksesuarlar yerine zarif ve asil tasarımlar olsun istiyorsanız, siz bir minimalistsiniz demektir. Birçok tasarımcının koleksiyonlarından ya da sade gelinlik modelleri arasında birçok seçenek sizin için hazır. Vera Wang 2015 modellerinden bir gelinlik tam size göre olacaktır.

 Maksimalist Gelinler

Şatafatlı, gösterişli, bol ışıltılı giyinmeyi seven, dikkatleri çekme ve ilgi odağı olmaktan hoşlanan, stilinde abartılı tasarımlar tercih eden, alabildiğine canlı ve göz alıcı kesimler giyebilme cesaretine sahipseniz, maksimal tarzınız olduğun söyleyebiliriz. Taşlı ve kabarık etekli gelinlikler size uygun olacaktır. Renk olarak beyazın tonlarını tercih edebilirsiniz. Yine de farklı bir renk istiyorsanız, model olarak farklı gelinlikleri giyebilirsiniz.

 Vintage Gelinler

“Ne varsa eskilerde var” diyenlerdenseniz, ki bu sene eskilerinden esintiler trend olmuşken doğru tercih vintage gelinlik modelleri olacaktır. Her dönemden bir parçayı günümüzün modası ile birleştiren, dantel kumaşlara, ipek gömleklere, nostaljik şapkalar… Antikacıları ve 2. El butikleri seviyorsanız sizin tarzınız da vintage tasarımlardır. Etrafınızda eskilerden sandıkta kalmış bir gelinlik var ise üzerine biraz eklemelerle giyebilirsiniz. Grace Kelly’nin gelinliğinin bile benzerinin olduğu Marchesa 2015 koleksiyonu bu tarz için biçilmiş kaftan.

 Klasik Gelinler

Moda ne olursa olsun trendlere uymayı ve modayı takip etmeyi sevmiyorsanız, her döneme uygun ve zamansız parçalarsa stilini belirleyenler, o halde klasik tarz tanımına çok uyuyorsunuz. Gelinlik seçimini tül ve dantel kumaşı barındıran ve modası hiç geçmeyen dantel gelinlik modelleri tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Klasik tarza uygun modelleri ise her dönem gelinin hayallerini süsleyen Pronovias gelinlik modelleri koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir