Makyaj

Waterproof Maskaralar Ve Diğerleri

Waterproof Maskaralar Ve Diğerleri

mascara- (4)

Geleneksel maskaraları adeta tahtından eden waterproof ürünler neden bu kadar çok tercih ediliyor? Suya dayanıklı bu ürünlerin diğer maskaralardan farkı nedir? Kendall Jenner’ın harika kirpik görünümünden ilham alarak waterproof maskaraları sizin için inceledik. İşinizi kolaylaştıracak, bazı anlarda hayat kurtaracak bu ürünleri sizler de çok seveceksiniz.

Spor esnasında…

Suya dayanıklı maskaralar aktif olduğunuz günlerde göz makyajının dağılmamasına yardımcı olur. Spor yaparken de kusursuz görünmek isteyebilirsiniz. Kirpiklerinin belirginleşmesini sağlamak için suya dayanıklı bu maskaralardan faydalanabilirsiniz.

Duygusal bir film izlerken…

Sevdiklerinizle romantik,duygusal bir film izlerken akan bir göz makyajı pek hoş bir görüntü olmayacaktır. Bu gibi anların öncesinde de waterproof maskara size yardımcı olacaktır.

Yağmurlu havalarda…

Yağmurlu günlerde de güzelliğinizden hiçbir şey kaybetmemek için suya dayanıklı ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Kalıcılığa ihtiyaç duyduğunda…

Çalışırken, davetlerde, eğlencelerde vs. Makyajının uzun süre dayanıklı olmasını istediğin her an suya dayanıklı ürünler  tam da size göre. Böylece gün boyunca güzelliğiniz garanti olacaktır.

mascara- (1)

Nasıl uygulanmalı?

Kusursuz bir maskara uygulaması için maskaranızı kirpik diplerinden uçlarına doğru uygularken zigzag hareketlerle sürün. Böylece topaklanmanın önüne geçmiş olursunuz. Maskaranızı üst kirpiklerinize sadece iki kat uygulayın. Hafifçe alt kirpiklerinizin de üzerinden geçin.

Bu tarz ürünler suya dayanıklı olduğundan normal makyaj temizleme ürünleri ile waterproof maskaraları temizlemek zor olacaktır. Dolayısıyla bu ürünleri kullanırken suya dayanıklı ürünleri temizlemek için özel tasarlanmış makyaj temizleme ürünlerini tercih ediniz. En çok tercih edilen ve en iyi suya dayanıklı maskaralardan bazılarını galerimizde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir