yilbasi-icin-dekorasyon-ve-süsleme099
Ev Dekorasyon

Yılbaşı İçin Dekorasyon Ve Süsleme Önerileri

Acısıyla tatlısıyla koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2015’e sayılı günler kala her yer cıvıl cıvıl yeni yıla girmek için hazırlanıyor. İnanışa göre yeni yıla nasıl girilirse bütün bir sene öyle geçermiş. Geride bırakacağınız sene sizin için zor geçtiyse, işte size yeni bir başlangıç için fırsat… Eşinizi,arkadaşınızı dostlarınızı veya akrabalarınızı arayın. Güzel bir yılbaşı organizasyonu yapın. Sevdiklerinizle renkli güzel bir yılbaşı sofrasında sohbet,muhabbetle yeni yılı karşılayın.

İşe evinizin girişinden başlayabilirsiniz. Kapınızın hem dışına,hemde içine süs asabilirsiniz. Kış akşamları herkesi bildiği gibi havalar oldukça soğuk olur. Dolayısıyla kapının girişinde ya da oturma guruplarının üzerinde yün battaniyelerle misafirlerinizi karşılamanız hoş bir jest olacaktır. Bu sayede misafirleriniz kendilerine verdiğiniz değeri anlayacak,hemde ortama sıcaklık katacaktır. Dekorasyonunuz ve süslemeleriniz kırmızı ağırlıklı yapmanız doğru olacaktır. Ancak beyaz,gümüş veya yeşil renklerini de tercih edebilirsiniz. Bu renkler konsepte uygun olacaktır.

Çam ağacınızı salonun her yerinden rahat görünebilecek şeklide konumlandırınız. Yılbaşı süslerini ağacınıza güzelce yerleştirdikten sonra vereceğiniz hediyeleri veya hediye görünümündeki süslerinizi,yılbaşı ağacınızın altına koyabilirsiniz. Konsepte uygun şirin çoraplar örüp evinizin bir köşesine asabilirsiniz. Yemeğe geçmeden önce ufak atıştırmalıklar sehpanıza koyabilirsiniz. Mumlar,atıştırmalıklar,Çin fenerleri ile süslenen yeni yıl kutlamaları için harika bir sunum yaratıyor. Sofranıza mum koymayı unutmayın. Ayrıca sandalyelerinize takacağınız irili ufaklı yılbaşı süsleri de ortama ayrı bir hava katacaktır.

Aşağıda göreceğiniz galerimizde yazımızda bahsettiğimiz tüm yılbaşı süsleme fikirlerini,nasıl yapıldıklarını ve diğer kombinasyonlarını görebilirsiniz. Çok ucuz maliyetlerde yada hiç para harcamadan süslemeler yapabileceğinizi ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Yeni yılda keşke dediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle,keyifli süslemeler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir