Moda

Yılbaşı İçin Hediye Seçimi

Yılbaşı Akşamında Arkadaşlarınızın Stiline Göre Hediye Seçimi

Yılbaşı yaklaştıkça hepimiz heyecanlanıyoruz. Yılbaşı gecesi saat 00:00’yi gösterdiğinde, arkadaşlarımıza, yakınlarımıza sarılıp, güzel bir yıl geçirmek üzere dileklerde bulunacağız. Ayrıca o gece adet olduğu üzere birbirimize hediyeler vereceğiz. Bazen bu hediye maratonu sıkıntılı bir hal alabiliyor. Kime ne alacağımızı, kimin neyi daha çok seveceğini kestiremeyebiliyoruz. Sevdiklerimize alacağımız hediyeler onlar kadar özel ve değerli olsun istiyoruz. Aslında burada en dikkat etmemiz gereken nokta, hediye alacağımız kişinin tarzına ve stiline uygun parçalar olmasıdır. Hediyeleri asla kendi zevkinize göre seçmeyin!

sportif-

 

Sportif Tarzlara Özel

Sportif arkadaşlarınıza özel hediyelerin en önemlisi BB krem veya nemlendirici olabilir. Yoğun makyaj yapmayı sevmeyen kişilere özel, hafif ve doğal yapıdaki ürünler sevindirici olacaktır. Dudak nemlendiricileri veya yılın trendi nude rujlar, bu tarz kadınların favorilerindendir. Hesaplı bir şeyler olsun diyorsanız, bütçenizi sarsmayacak ve aynı zamanda da mükemmel bir ürün olan Garnier BB Kremi tercih edebilirsiniz.

kokoş-

Kokoş Tarzlara Özel

Süsü çok seven arkadaşlarınız için hediye alırken seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Çünkü kokoş kızların makyaj malzemelerinde eksik olmayacaktır. Dolayısıyla, bu kişilere yeni makyaj trendleri ile ilgili hediyeler almak daha uygun olacaktır. Öneri olarak ise bu yılın çok popüler olan strobing tekniği için aydınlatıcı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun için Loreal Paris’in Lumi Magique Makyaj Altı Bazı hesaplı ve iyi bir seçim olacaktır.

rock

 

Rock Tarzlara Özel

Rock müzik stilinden hoşlanan arkadaşlarınıza bu görünüm için, koyu renkli far paleti veya koyu ve mat rujlardan hediye edebilirsiniz. Bu ürünler, konserlere giderken ya da istediği zaman yapacağı rocker makyaj stili için uygun olacaktır. Ürün olarak Loreal Paris’in Color Riche Pure Reds Ruj JLo’s Pure Red ürününü seçebilirsiniz.

iskolik

İşkoliklere Özel

Yoğun çalışan kadınlar, kullanımı pratik ve kolay olan ürünleri tercih ederler. Detaylı makyaj yapacak zamanları yoktur. Kısa sürede ve birkaç dokunuşla onları güzelleştirecek ürünler tercih etmelisin.Kırmızı ruj çalışan kadının her zaman büyük bir kurtarıcısı olmuştur. Dolayısıyla kırmızı ruj onu sevindirecek ve güzel bir hediye olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir